Co z tym wielkim Interem?
Dodane przez bydomino dnia Grudzień 01 2012 17:29:36

http://img694.imageshack.us/img694/4018/sneijderzaamka.jpg

Ostatnio Inter Mediolan przegrał dwa mecze i jeden zremisował. Porażka z Atalantą bolała, remis z Cagliari bolał, ale bezradność w meczu z Parmą bolała jeszcze bardziej. Jeżeli Czarno-Niebiescy nie mogli wygrać  żadnego z trzech ostatnich spotkań w Serie A to oznacza, że coś się dzieje i nie wszystko jest tak jak trzeba.

Z jednej strony Nerazzurri bez Coutinho i Sneijdera zdołali ograć Juventus, w dodatku na Juventus Stadium w Turynie. Teraz gdy utalentowany Brazylijczyk jest do dyspozycji szkoleniowca, Inter nie mógł wygrać ze średniakami ligi, a więc co jest grane? Mediolańczycy potrafiący ograć na jednym z najtrudniejszych terenów w Serie A Juventus, a nie mogą sobie poradzić z klubami na miarę 5-10 miejsca w tabeli na koniec sezonu. Jeżeli Nerazzurri mają takie problemy z dużo niżej sklasyfikowanymi klubami we Włoszech to wiec, że coś się dzieje.. A dzieje się brak Antonio Cassno w wyjściowym składzie to może być odpowiedź na te dręczące pytanie fanów klubu z Mediolanu, bez FantAntonio Czarno-Niebiescy grają sporo poniżej oczekiwań i można wywnioskować iż ich gra jest na takim samym poziomie jak miała to miejsce w poprzednim sezonie.

Jednak powyżej wymieniona "wymówka" nie jest jedynym problemem, bowiem nasuwa się na myśl sytuacja Wesleya Sneijdera. Która jest bardzo ale to bardzo nie przyjemna dla wszystkich, którzy życzą jak najlepiej drużynie Andrei Stramaccioniego. Wes oraz działacze zespołu jak można wywnioskować z ostatnich doniesień włoskich mediów nie są już swoimi zwolennikami. Sneijder nie chce przedłużyć umowy z klubem, a zarząd chce go widocznie jak najszybciej sprzedać. Ponoć relacje menadżera Interu oraz Holendra są dobre to jednak brak powołania do ostatnich meczów musi o czymś świadczyć. Mówiąc, krótka ta absurdalna sytuacja, która nie powinna mieć miejsca w tak znanej marce piłkarskiej jak mediolański klub jest w pewnym stopniu odpowiedzią na poczynania Czarno-Niebieskich w ostatnich trzech spotkaniach w Serie A.

Niebawem Nerazzurri zmierzą się z US Palermo, będzie to okazja na odkupienie win i zdobycie cennych punktów. Jeżeli Inter chce się liczyć o walkę o tytuł mistrza Włoch będzie musiał wygrać z zespołem Gian Piero Gasperini, który jest byłym szkoleniowcem 18-krotnego mistrza Italii.